איך לבחור מקום לאירוע קטן?

יש שני מאפיינים מרכזיים לאירוע קטן: מספר המוזמנים והאווירה. כדי לוודא ששניהם יתקיימו, אתם צריכים למצוא מקומות מתאימים לאירועים קטנים.

יותר ויותר אנשים בוחרים להתרחק מהפקת אירועים המוניים רבי משתתפים, לטובת אירועי בוטיק אינטימיים ומיוחדים. בין אם מדובר באירוע המיועד למשפחה וחברים קרובים או אירוע עסקי, אירוע קטן הוא ממוקד יותר, נעים יותר ואם בוחרים במקום הנכון – גם מוצלח יותר.

דגשים לתכנון אירוע קטן מוצלח

כדי שהאירוע יהיה מוצלח, צריך לדעת במה להתמקד:

  • הרכיבו בקפידה את רשימת האורחים שלכם והשתדלו לא לעבור מעל 100 עד 150 מוזמנים.
  • שלחו הזמנות כדי לתת תחושה של יחס אישי לכל אורח.
  • קבעו מסגרת תקציב שתאפשר לכם להשקיע באירוע, מהפרטים הגדולים ועד הקטנים.
  • בחרו במקום המתמחה באירועי בוטיק ואירועים קטנים.

מקומות לאירועים קטנים

איך בוחרים מקומות לאירועים קטנים? מקומות לאירועים קטנים מוצלחים הם מקומות אשר יש להם ניסיון בתכנון אירועים מסוג זה, ושאינם מתפשרים על הפרטים הקטנים ביותר. אתם תרגישו זאת עוד לפני שתיכנסו לתוך האולם עצמו, במבט על הסביבה ומידת ההשקעה בעיצוב הכניסה לאולם וטיפוח החצר החיצונית.

לאחר מכן עיצוב הפנים של האולם, בחירת הגוונים, גופי התאורה, הרהיטים ושאר הפריטים, צריכים להשתלב יחדיו בכדי ליצור אווירה אינטימית ומיוחדת, בדיוק כמו שאתם מחפשים לאירוע שלכם.

קריטריון נוסף שכדאי לבדוק זה התפריט. מקומות לאירועים קטנים צריכים להציע תפריט מגוון, עשיר וטעים, אשר מוכן מחומרי גלם טריים ואיכותיים בלבד. צוות המטבח והשף העומד בראשם יהיו בעלי ניסיון בתכנון תפריט לאירוע קטן, תוך הקפדה על טעם ואסתטיקה.

במקביל לתפריט המקומי, יש לבדוק האם המקום מציע גם שירותי בר שיכללו משקאות אלכוהוליים משובחים לצד משקאות חמים כמו סוגים שונים של קפה. הבר יתופעל על ידי ברמן מקצועי או בריסטה ולאורך האירוע האורחים ייהנו משירות של צוות מלצרים מקצועיים ואדיבים, אשר יוודאו שלא חסר דבר.

לסיום, מקומות לאירועים קטנים יוכלו להציע לכם שירותי ייעוץ ותכנון אירועים בקונספט ייחודי, תוך התאמה אישית לאופי האירוע, המוזמנים והדרישות הספציפיות שלכם.