מקומות לאירועים קטנים

איך בוחרים אולם לאירועים קטנים? מקפידים על הפרטים הגדולים והקטנים כאחד!

אולמות אירועים רבים בארץ ערוכים לחגיגות של מאות אנשים, אולם לעתים יש צורך דווקא במקומות לאירועים קטנים, שיהיו אינטימיים וחמימים יותר. זה יכול להיות כאשר מדובר במשפחה קטנה ללא הרבה מוזמנים, או כשאתם רוצים לחגוג עם רשימת אורחים מצומצמת מסיבות כאלו ואחרות. במקרים כאלו, בחירה באולם אירועים גדול ורחב מימדים עלולה ליצור במהלך האירוע תחושת קרירות וריקנות ולכן חשוב לדעת איך לבחור אולם לאירועים קטנים.

הכלל לבחירת מקומות לאירועים קטנים

הקו המנחה בבחירת מקומות לאירועים קטנים הוא לשים לב שמקפידים על הפרטים הגדולים והקטנים כאחד. לכאורה, מכיוון שמדובר באירוע ללא מוזמנים רבים, אפשר היה לחשוב שאין צורך בהשקעה מרובה בתכנון העיצוב, התפריט ותוכן האירוע, אולם ההיפך הוא הנכון.

באירוע קטן, האורחים שלכם ישימו לב לכל פרט ויזכרו זמן רב לאחר מכן האם האוכל היה טעים, האם האולם היה נקי ומעוצב בצורה מרשימה, האם המלצרים ידעו לתת שירות אדיב ומקצועי וכן הלאה. לכן חשוב שתבחרו באולם אירועים אשר שם דגש על כל הנקודות הללו.

אז לאלו דברים חשוב לשים לב?

קודם כל, אל תוותרו על ביקור באולם ובדקו האם הגודל שלו מתאים לאירוע שאתם מתכננים. לאחר מכן, בקשו לבדוק האם ניתן יהיה לעצב את המקום באופן שיתאים לאווירה שאתם רוצים באירוע. השלב הבא הוא לשבת עם צוות האולם ולבחור תפריט, וכאן חשוב לוודא שהתפריט יהיה עשיר ומגוון. במקרים מסוימים, במיוחד כאשר מדובר באירוע אשר קשור לעדה מסוימת כמו חינה, או שהמוזמנים הם ברובם מאותה עדה, אפשר לברר האם השף יכול להכין מאכלים המגיעים מאותה תרבות וכך תארגנו לאורחים שלכם הפתעה משמחת וטעימה במיוחד.

כמו כן, בבחירת מקומות לאירועים קטנים, אל תשכחו לבדוק שהאולם ערוך לאירוע גם מבחינת מערכות התאורה וההגברה, במיוחד אם אתם מעוניינים לשלב מוזיקה ו/או ריקודים.

לסיום, ודאו שלצוות יש תודעת שירות גבוהה, כדי שכל אורח שלכם יתקבל בחיוך גדול וייהנה משירות מקצועי וסבלני לאורך כל האירוע.